Bireysel Bayimiz Olun.

c6a4f803466df94dc171296431a16dfcBireysel bayilik nedir?

Sizinle birlikte çalışmaya başlıyoruz. Bayimiz olduğunuzda çevrenizdeki insanların ihtiyaçlarını bizimle paylaşın ve bizler keşif yapıp ihtiyaçların listesini tecrübeli ekibimizle hem ekonomik hem kullanışlı hale getirmek için neler yapılması gerektiğini dosya halinde sizlere ücretsiz olarak sunalım. Böylece sizin kişi ya da bina bilgilerinizi otomasyon sistemimize kayıt etmiş oluruz ve istediğiniz zaman gerekli konularda bizden teknik destek alma olanağına sahip olacaksınız.

Nasıl para kazanabilirsiniz?

Bireysel sistemimize kayıt olduktan sonra, sizin referansınızla gelen her işin bütçesine bağlı olarak %3 ila %7 arasında (işin cinsine bağlı olarak değişebilir) komisyon kazanacaksınız.

Örneğin yan komşunuzun binasına mantolama (ısı ve ses yalıtımı) yapılması gerekmektedir. Siz kendi referans kodunuzla bizimle irtibata geçerek böyle bir ihtiyacın olduğunu bildiriyorsunuz, biz de keşif yaptıktan sonra 3000m² dış cephe mantolama işi için 129,000.00 TL fiyat teklifi veriyoruz. İş onaylanıp sözleşme imzalandığında sizin kazanacağınız komisyon miktarı maksimum 9,000.30 TL olarak banka hesabınıza aktarılacaktır.