Blog Archive

2
14 Oca

Mimarı Proje Hazırlama

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium dolore mque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo invent ore veritatis et quasi architecto beatae vitae dict eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto. Natus erroroluptatem Accusantium doloremue Laudantium unde Natus error sit volupta Accusantium dolor

Read More
2
14 Oca

Isı, Ses ve Su Yalıtımı

Günümüzde ısı yalıtımının kanun olarak mecburi hale getirilmesinin yanı sıra hem ekonomik tasarruf için hem de ısı kaybını engellemek için yapılması şart hale gelmiştir. Su yalıtımı; yapını statiği, nem, rutubet gibi faktörlerin önüne geçmek için yapılması gereken yalıtımdır.

Read More
2
14 Oca

Havuz Dekorasyonu

Dikdörtgen veya kare şeklindeki standart havuzları artık bir kenara bırakıyoruz. Ormanın derinliklerindeki bir su yatağını ya da kayalıkların arasında birikmiş termal su birikintilerini evinize, bahçenize dekorasyon olarak yapıyoruz.

Read More
2
14 Oca

3D Tasarım ve Animasyon

Günümüz teknolojisi sayesinde ticari anlamda satışlarımızı daha kesin hale getirmek için yapının ya da tanıtımların ilk aşaması haline gelen 3 boyutlu tasarımı, 7 yıllık tecrübeli ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde artık çok daha hızlı ve gerçekçi hale getiriyoruz. 3 boyutlu tasarım, binalarınızın tadilat sonrası nasıl görüneceğine, yapıların temeli atılmadan satılmasına olanak tanımaktadır.

Read More
2
14 Oca

Peyzaj ve Bahçe Dekorasyonu

Oyun parkları, sitelerin bahçe tasarımları, evlerin bahçeleri gibi alanlarda önemli olan bahçeye girdiğinizde aldığınız sadelik, doğallık, ruhunuza kattığı havadır. Hem modern hem de doğal tasarımlar yapmak için hayal gücümüzün sınırlarını zorlamalıyız ve o tasarımları zihnimizde yaşatmalıyız.

Read More
2
14 Oca

İç ve Dış Mekan Dekorasyonu

Dekorasyon denince karşımıza çok özel ve uçuk tasarımlar çıkıyor. Peki, bu tasarımlar uygulanabilir mi? Tasarımda yer alan modeller temin edilebilir mi? Biz tasarım yaparken mühendislik bilimini kullanarak portatif, değiştirilebilir, kullanışlı ve ekonomik olmasının yanı sıra standart tasarımları bir kenara bırakıp daha farklı ve eşsiz tasarımlar oluşturarak dekorasyon hizmeti vermekteyiz.

Read More